ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Дата реєстрації:

05.10.2021

Проголосовано:

27.09.2021 21:26:55

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  15
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯСЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДАВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУКИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

                                                                              №

 

Про роботу тимчасової контрольної комісії ради щодо надання послуги з поводження з побутовими відходами у м. Славутичі

 

Заслухавши інформацію членів тимчасової контрольної комісії ради щодо надання послуги з поводження з побутовими відходами у м. Славутичі, відповідно до рішення Славутицької міської ради від 11.06.2021 № 282-6-VIII «Про створення тимчасової контрольної комісії ради щодо надання послуги з поводження з побутовими відходами у м. Славутичі», Регламенту Славутицької міської ради, затвердженого рішенням Славутицької міської ради від 12.02.2021 № 175-3-VІІI, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись п.2 ч.1 ст. 26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

м і с ь к а   р а д а

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Інформацію членів тимчасової контрольної комісії ради щодо надання послуги з поводження з побутовими відходами у м.Славутичі прийняти до відома.

 2. Доручити виконавчому комітету Славутицької міської ради забезпечити організацію:

  1. Роботи з визначення норм надання послуг з вивезення побутових  відходів за прискореним методом, відповідно до чинного законодавства, до 31.10.2021, із залученням депутатів Славутицької міської ради (за згодою), представників постійно діючої громадської комісії з тарифної політики в місті Славутичі (за згодою) та уповноважених осіб співвласників багатоквартирних будинків на право представляти інтереси співвласників в органах місцевого самоврядування (за згодою).

  2. Проведення перегляду розрахунків тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами та підготовку відповідного проєкту рішення виконавчого комітету Славутицької міської ради.

  3. Проведення перерахунку плати за послуги з поводження з побутовими відходами з врахуванням пп. 2.1., 2.2. цього пункту.

  4. Розробки Стратегії поводження з побутовими відходами в місті Славутичі.
 

Міський голова                                                                        Юрій ФОМІЧЕВ