ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

25

Дата реєстрації:

05.05.2022

Проголосовано:

13.05.2022 09:36:47

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 25СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДАВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

___________________                                                        № _________________

 

Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,

Статуту Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області та затвердження його в новій редакції

 

З метою приведення у відповідність установчих документів Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради  Вишгородського району Київської області до законодавчих та нормативних актів України з медичного обслуговування, відповідно до ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», та керуючись ст. ст. 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

 

 

м і с ь к а   р а д а

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Внести зміни до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області (код ЄДРПОУ 41736008), а саме змінити орган управління юридичної особи з «Відділ охорони здоров’я Славутицької міської ради» на «Виконавчий комітет Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області».

2. Внести зміни до статуту Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області та затвердити його у новій редакції, що додається, а  саме змінити:

 

 

7. УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ:

 

7.1. Управління Підприємством здійснює Виконавчий комітет Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, який виконує функції органу управління господарською діяльністю в межах та обсягах, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

7. 6.  Міський голова  затверджує контракт з генеральним директором Підприємства.

7.7. Виконавчий комітет Славутицької міської ради:

7.7.1. Виконавчий комітет Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області є головним розпорядником бюджетних коштів  та фінансує Підприємство відповідно до чинного Законодавства України;

7.7.2.  Контролює оперативну діяльність Підприємства, не втручаючись в неї;

7.7.3. Визначає головні напрямки  діяльності Підприємства;

7.7.4. Міський голова укладає та розриває контракт з генеральним директором Підприємства та здійснює контроль його виконання.

3. Уповноважити генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області Ярослава Вольського на подання необхідних документів для державної реєстрації змін до відомостей та Статуту Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію ради з питань законності та правопорядку (Денис Маслій), комісію ради з гуманітарних питань (Ярослава Вольського) та заступника міського голови Олександра Линкевича.

 

 Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ

ДОДАТКИ

1 25 КНП статут.pdf Переглянути