ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

11.03.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПОБАЖАННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 3
Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутич на 2021 рік 


СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутич на 2021 рік 
 
Розглянувши проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутич на 2021 рік, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки», керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» та п.22 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
м і с ь к а   р а д а
 
В И Р І Ш И Л А :
 
1. Затвердити проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутич на 2021 рік (далі – Програма), що додається.
2. Виконавчому комітету Славутицької міської ради здійснювати моніторинг стану виконання завдань Програми шляхом підготовки щоквартальних стислих підсумків щодо стану виконання Програми та міських цільових програм, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Славутицької міської територіальної громади та, у разі необхідності, вносити пропозиції до міської ради про їх коригування.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії ради та першого заступника міського голови Віктора Шевченка.
 
Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ
___________________
 

ДОДАТКИ

1 3 Проєкт програми соц-економ розвитку ост.pdf Переглянути