ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

17.03.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПОБАЖАННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 58
Про включення об’єкта комунальної власності - нежитлового приміщення № 32 будівлі БПО «Чернігівський»  до Переліку другого типу

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
Про включення об’єкта комунальної власності - нежитлового приміщення № 32 будівлі БПО «Чернігівський»
 до Переліку другого типу
 
Розглянувши звернення виконавчого комітету Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області від 10.03.2021 № 01-13/452 про надання в оренду приміщення, клопотання комунального підприємства «Житлово – комунальний центр» Славутицької міської ради від 12.03.2021 № 262 про включення потенційного об’єкту оренди до Переліку другого типу, відповідно до статей 6, 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ч. 1 ст. 59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 
 
м і с ь к а   р а д а
 
В И Р І Ш И Л А :
 
  1. Включити потенційний об’єкт оренди – нежитлове приміщення № 32, площею 21,5 кв.м., будівлі БПО «Чернігівський», за адресою: Київський квартал, 14, м. Славутич, Київська область, балансоутримувач – комунальне підприємство «Житлово – комунальний центр» Славутицької міської ради до Переліку другого типу,  відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.
  2. Надати дозвіл відділу комунальної власності, орендних відносин та приватизації виконавчого комітету Славутицької міської ради на передачу в оренду виконавчому комітету Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області нежитлового приміщення № 32, площею 21,5 кв.м., будівлі БПО «Чернігівський», за адресою: Київський квартал, 14, м. Славутич, Київська область, з метою розміщення офісу відділу по роботі з населенням міста «Контакт - центр», терміном на 5 років.
3.   Встановити орендну плату в розмірі одна гривня на рік.
          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію ради з питань міського господарства (Юрій Корнійчик) та на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктора Шевченка.
 
Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ
___________________