ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

07.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2
Про внесення змін до рішення Славутицької міської ради від 26.04.2021 №183-4-VIІІ «Про збільшення розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Славутич-Тепломережі» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області»

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я
 
___________________                                                        № _________________
 

Про внесення змін до рішення Славутицької міської ради від 26.04.2021 №183-4-VIІІ «Про збільшення розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Славутич-Тепломережі» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області»

 
З метою забезпечення стабільної роботи теплових мереж в осінньо-зимовий період, своєчасного виконання ліквідації аварій на теплових мережах міста в 2021 році, відповідно до ст.ст. 57,58,78 Господарського кодексу України, ст. 87 Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст.26,59,60,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
 
м і с ь к а   р а д а
 
В И Р І Ш И Л А :
 
 
  1. Внести зміни до пп. 1, 4 рішення Славутицької міської ради від 26.04.2021 №183-4-VIІІ «Про збільшення розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Славутич-Тепломережі» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області», виклавши їх в такій редакції:
«1. Збільшити статутний капітал Комунального підприємства «Славутич-Тепломережі» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області (код ЄДРПОУ 41276766) за рахунок грошових внесків Славутицької міської ради на 200 000,00 грн (двісті тисяч гривень 00 копійок).
         4. З урахуванням вищезазначених змін, викласти п. 5.5 Статуту Комунального підприємства «Славутич-Тепломережі» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області в наступній редакції: «Статутний капітал Підприємства становить 250 000,00 грн. (двісті п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок)», та затвердити його в новій редакції, що додається».
  1. Уповноважити директора Комунального підприємства «Славутич-Тепломережі» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області Олексія Ліванова на подання документів для внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Славутицької міської ради з питань міського господарства  (Корнійчик Юрій) та першого заступника міського голови Віктора Шевченка.
 
 
Міський головаЮрій ФОМІЧЕВ
 
 

ДОДАТКИ

1 3 Пояснювальна записка до статуту Тепломережі.pdf Переглянути
2 3 Статут Тепломережі нова редакція.pdf Переглянути